Windows Phone 8 İçin YouTube Uygulaması Alternatifleri

Sponsorlu Bağlantılar

Google, Windows Phone / Windows Mobile için Microsoft’un YouTube uygulama desteğini geri çekti.

YouTube şart ve hizmet ihlali olduğu iddia ediliyor.

Windows Phone 8 YouTube uygulama eksikliğinden dolayı bu konuyu hazırlıyorum.

Windows Phone mobil cihazınızdan YouTube da sörf yapmanız için en iyi alternatif üçüncü parti uygulamaları hazırladım. Umarım işinize yarayacaktır.

Windows Phone İçin YouTube Alternatifleri

MetroTube

MetroTube muhtemelen Windows Phone için en iyi YouTube uygulamasıdır. MetroTube YouTube API ile birlikte Metro UI karışımları ve tamamen yeni bir YouTube deneyimi sağlar.

metrotube

MetroTube temiz, hatasız, basit ve kolay arayüzü ile çalışır. Ayrıca daha sonra görülebilir çevrimdışı oynatma, sunuyor. MetroTube YouTube uygulaması alternatifi ücretsiz bir program değil. 0,99 $ fiyatı ile Windows Phone mağazasından satın alabilirsiniz.

myTube

MyTube Windows Phone platformu üzerinde en iyi YouTube alternatifi uygulamalar arasında yer almaktadır.

mytube

MyTube uygulaması ile YouTube video arama, izleme yapabilirsiniz. Ayrıca video durmadan arka planda video oynatmayı sağlar. Yeni güncelleştirme sürümüne daha fazla dil desteği ve çalma listesi için otomatik oynatma seçeneği ekledi. MyTube 0,99 $ fiyatı ile Windows Phone mağazasından satın alabilirsiniz.

TubePro

TubePro Windows Phone için bloke edilen YouTube uygulaması için başka bir alternatiftir. Çeşitli özellikler ile donatılan, Windows Phone platformu için tam bir YouTube uygulamasıdır.

Tubepro

Video oynatma ile birlikte, cihaza video indirme, kaydedilmiş videoları görüntülemenizi sağlar. MetroTube uygulamasına göre TubePro uygulamasının bir avantajı Windows Phone Store üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilir olmasıdır.

 

Windows Phone 8 İçin YouTube Uygulaması Alternatifleri İçin Yorum Yap