Windows Repair Toolbox (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sistem Sorunlarını Giderme Programı

2/5, Toplam: 1 kişi

Windows Repair Toolbox (Portable), oluşabilecek herhangi bir Windows sistem sorununu gidermek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Karşılaştığınız sorunları daha kolay ve hızlı bir şekilde onarmayı sağlar. Taşınabilir program olduğu için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Windows Repair Toolbox faydalı araçlara hızlı erişim, malware-zararlı yazılım kaldırma, testler yapmanızı sağlayacak faydalı bir programdır.

Windows Repair Toolbox indirin ve çalıştırın. Sistem sorunları için genel bir tarama yapacaktır. Teşhis edilen sorunların çözümleri ile ilgili yardımcı bilgiler sağlayacaktır.

Windows Repair Toolbox bilgisayarınız ile ilgili şu bilgileri görüntüler: CPU sıcaklığı, ismi ve yüzdelik kullanımı; sistem üzerinde yüklü RAM miktarını ve kullanım yüzdeliğini; C:\ disk bölümü boş alan miktarını; Windows sürümü ve yüklenme tarihi bilgilerini görüntüler.

Onarım tamamlandıktan sonra kalite güvence testlerini gerçekleştirmek için izin verir. Onarım süreci ile ilgili notlar kaydetmenize olanak verir. Bazı yararlı Windows araçlarına (chkdsk, sfc, regedit, msconfig) tek tıklama ile erişim sağlar.

“Katılımsız düzeltme” seçeneği, otomatik olarak şunları gerçekleştirir: kötü amaçlı yazılım kaldırma, sistem temizliği ve onarımı ve disk birleştirme.

Not: Windows Repair Toolbox yazılımı oluşabilecek herhangi bir sorun için sorumluluk kabul etmiyor. Bu nedenle programı çalıştırmadan önce sistem yedekleme veya sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Windows Repair Toolbox (Portable)” İçin 2 Cevap

Windows Repair Toolbox (Portable) İçin Yorum Yap