Windows ve Mac İçin Viber Masaüstü Uygulamasını İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Viber internet ağı üzerinden sohbet, mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma için en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Uygulama daha önceden sadece Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlar üzerinde kullanılmaktaydı ama uygulama geliştiricileri artık Windows ve Mac bilgisayarlar üzerinde de kullanılabilecek “Viber Masaüstü” uygulamasını yayınladı.

Windows ve Mac sistemlerde kullanabilmenin yanı sıra ayrıca Windows 10 için kullanabileceğiniz mağaza uygulaması da mevcuttur. Windows 10 için Viber mağaza uygulamasını da ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

windows-ve-mac-icin-viber-masaustu-uygulamasini-indirin

Windows ve Mac için Viber Desktop uygulaması

Daha büyük ekranda sohbet etmek, mesajlaşmak, sesli ve görüntülü konuşmak keyif vericidir. Artık Viber uygulamasını masaüstü ekranda kullanarak daha kolay ve hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, ailenizle veya yeni insanlarla iletişime geçebilirsiniz.

viber-desktop-indir-windows-masaustu

“Viber Desktop” uygulamasının kullanımı mobil cihazlar ile aynıdır. Bu nedenle kullanımla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Daha önceden Android, iOS veya Windows Phone cihazda kullandığınız Viber uygulamasını masaüstünde de aynı şekilde kullanabilirsiniz. Zaten Viber uygulamasında kayıt işlemi olmadığı için telefon numarası girerek bağlantı kurmaya başlayabilirsiniz.

viber-desktop-indir-mac

Akıllı cihazlardaki Viber sohbet, mesajları, arama geçmişini ve kişileri bilgisayar üzerine almak mümkündür. Mobil ve Windows veya Mac bilgisayar arasında senkronizasyon sağlayarak görüşmelere, mesajlaşmalara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Viber Masaüstü uygulaması ile yine aynı şekilde HD kalitesinde sesli aramalar ve görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Sesli görüşmelerde artık ses daha kaliteli hale gelmiştir. Metin mesajları gönderebilir, kolayca fotoğrafları veya videoları paylaşabilirsiniz. Mobil ve bilgisayar arasında tam senkronizasyon sağlanarak her şeyi aynı şekilde kullanabilirsiniz. Cihazlar arasında yapılan çağrıları transfer etmek mümkündür.

Viber Desktop uygulamasını kullanmak için uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirin, telefon numarasını girin ve arkadaşlarınızla bağlantı yapmaya başlayın.

Android, iOS, Windows Phone cihazlar üzerinde ne yapıyorsanız aynı şekilde ama daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmak mümkündür.

Windows ve Mac için Viber indir

Aşağıdaki bağlantıdan Windows ve Mac sisteminiz için uygun sürümü indirebilirsiniz. Windows 10, 8.1, 8, 7 sistemlerde ve Mac OS X 10.7 ve üzeri sistemlerde kullanılabilir.

Viber Desktop İndir (Windows Masaüstü)
Windows PC İçin Viber Masaüstü Uygulaması
Viber Desktop İndir (Mac)
Mac İçin Viber Masaüstü Uygulaması İndir

Windows ve Mac İçin Viber Masaüstü Uygulamasını İndirin İçin Yorum Yap