Windroy 20140113 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windroy: Windows Üzerinde Android Çalıştırma Programı

Eski adıyla WindowsAndroid olan Windroy Windows kernel bilgisayar üzerinde Android işletim sistemini çalıştırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Windows bilgisayar üzerinde Android uygulama ve oyunları çalıştırmayı sağlayan BlueStacks ve YouWave programları da vardır. BlueStacks Windows bilgisayar üzerinde sanal disk oluşturarak Android uygulama ve oyunları çalıştırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. YouWave hem sanal makine üzerinden hem de doğrudan Windows üzerinde Android çalıştırmayı sağlayan ücretli bir programdır. Ama Windroy, VirtualBox gibi sanal makinelere bağlı olmadan, PC’de Android çalıştırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır.

Windroy-pc-de-android-calistirma-

Windroy programı ile 3D oyunlar dahil tüm Android uygulamaları çalıştırmanızı sağlar. Android ile neler yapabiliyorsanız bu ücretsiz program sayesinde aynı şeyleri bilgisayar üzerinde de yapabilirsiniz. Windroy programını diğer programlardan ayıran en büyük özellik, diğerleri sadece Android uygulama ve oyunları çalıştırmayı sağlarken, Windroy Android işletim sisteminin kendisini çalıştırır. Bu sayede mobil cihazlar üzerinde Android ile neler yapabiliyorsanız bu program ile de PC’de aynı şeyleri yapabileceksiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Windroy 20140113 İndir İçin Yorum Yap