Wings on Fire (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Türkçe 3D Uçak Oyunu

Wings on Fire, Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe 3D uçak oyunudur. Traffic Racer yapımcısından yine harika bir oyun daha. Düşman üssünü bombalayın, arkadaşlarınıza meydan okuyun, size verilen görevlerini tamamlayın seviye atlayın ve uçak parçalarını daha da geliştirin veya daha gelişmiş uçakların kilitlerini açın.

Wings on Fire oyunu göz alıcı sonsuz üç boyutlu mekanlarda uçuş keyfi sunuyor. Farklı uçaklardan istediğinizi seçin, görevleri tamamlayarak seviye atlayın ve rütbe kazanın. Arkadaşlarınızla kapışmak için en eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlardan biridir. Güçlü boos’lar savaşın. Uçağı ve yeteneklerini geliştirerek en iyi gelişmiş uçağa sahip olun.

Windows Phone için Wings on Fire oyunu her yeni güncelleme ile yeni özellikler ve içerikler eklenmektedir. Traffic Racer oyunundaki başarıyı tekrar gösterdiğini düşünüyorum. Soner Kara’yı tebrik etmek isteriz. Keyifle oynayabileceğiniz ve kolay kolay sıkılmayacağınız oyunlardan biridir. Sizde hemen ücretsiz olarak indirin ve aksiyon dolu uçuşa hazır olun. Wings on Fire hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteği sunmaktadır.

Wings on Fire (Windows Phone) İçin Yorum Yap