WinOptimizer Free

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı temizlemek ve optimize etmek için ücretsiz program

WinOptimizer Free 20 sistem araçları; Disk Cleaner, Internet Cleaner Tracks (IE, Firefox, Opera), StartUp Tuner, Internet Tuner, Registry Cleaner, Disk Space Explorer, Sistem Benchmark ve diğer araçlardan oluşan ücretsiz PC temizleme ve optimize etme aracıdır. Tüm araç koleksiyonu kategoriler halinde sıralanır ve akıcı bir arayüz sunuyor.

Program ayrıca bir düğmeye bir tıklama ile hızlı bir şekilde ortak bakım görevleri (ör. disk temizleme, parça temizleme, kayıt defteri tarama) gerçekleştirmek için izin veren bir tek tık optimizasyon özelliği içerir. Birçok özelliği olmasına rağmen, WinOptimizer Free kullanımı kolay ve iyi tasarlanmış bir arayüz sunuyor.

Kkritik sistem değişikliklerini geri getirmek gerekirse, dahili yedekleme özelliği de mevcuttur. Tarayıcı parçaları temizleme, başlangıç yöneticisi, internet yöneticisi, kayıt defteri temizleme, disk alanı gezgini, sistem bilgisi öğrenme gibi pek çok araçları içinde barındıran ücretsiz programlar arıyorsanız WinOptimizer Free tek araç içinde hepsini bulabilirsiniz.

WinOptimizer Free İçin Yorum Yap