WinRAR (32 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
5.40
Sponsorlu Bağlantılar

WinRAR (32 Bit): Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

WinRAR (32 Bit) dosya sıkıştırma/arşivleme/ayıklama vs ile ilgili en kaliteli ve kullanışlı arşiv yöneticilerinden biridir. Veri yedekleme, internetten indirilen diğer dosyaların boyutunu azaltabilir RAR ve ZIP dosyası olarak arşiv oluşturabilirsiniz.

WinRAR ücretli bir programdır. Arşiv ayıklamak veya arşivlemek için illa da programı satın almanıza gerek yoktur. WinRAR programının ücretsiz deneme sürümünü bilgisayarınıza kurduğunuz zaman artık herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. İnternetten indirdiğiniz arşiv dosyalarını açabilirsiniz veya bilgisayarınızda ki herhangi bir dosyayı arşiv yapabilirsiniz. Bunun için ücret ödemenize gerek yok.

WinRAR Türkçe dil desteği sunduğu için diğer arşiv programlarına göre daha popüler. Diğer 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z formatındaki arşiv dosyalarını da WinRAR ile ayıklayabilirsiniz.

Dosyaların taşınması, transfer edilmesi veya internette herhangi bir ortamda sunulması için dosya boyutlarının düşük olması faydalıdır. Bu nedenle dosyaları sıkıştırmak en iyi çözümdür.

WinRAR (64 Bit) İndir
WinRAR (64 Bit): Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

WinRAR (32 Bit) Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

WinRAR (32 Bit) İçin Yorum Yap