WinRAR 5.11 Mac OS X İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

WinRAR: Windows için Arşiv Yönetici Programı

WinRAR Bilgisayardaki verilerinizi, dosyalarınızı arşivleyeceğiniz bir programdır. RARlab tarafından Mac işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiştir.

RAR ve ZIP gibi bir çok popüler dosya sıkıştırma formatlarını desteklemektedir. Sıkıştırma formatları olan RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZIP, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip gibi popüler sıkıştırma formatlarını destekler.

Dosya boyutlarını düşürerek sistem hafızasında rahatlama sağlar. CD/DVD’ye aktarılacak büyük çaptaki verileri bölmenizi sağlamaktadır. CD/DVD’ye uygun boyutta dosyalar oluşturmaktadır. İnternetten indirilen sıkıştırma formatlarındaki oyun, uygulama ve programların dışa aktarılmasını sağlamaktadır.

Upload edeceğiniz dosyaları RAR, ZIP gibi formatlarda sıkıştırarak boyutlarını düşerebilirsiniz. Sınırlı internet kullananlar için dosya paylaşımlarında internet kullanımını en aza indirmektedir. WinRAR‘ın 128 bit şifreleme ve kimlik doğrulama özelliği sayesinde verileriniz koruma altında olacaktır. Özel dosyalarınızı arşivlerken şifreyebilir ve istemediğiniz kişilerin dosyalarınıza erişimini engellemiş olursunuz.

WinRAR – Ekran Görüntüsü

winrar-mac-os-x-indir

WinRAR 5.11 Mac OS X İndir” İçin Bir Cevap

WinRAR 5.11 Mac OS X İndir İçin Yorum Yap