WinSCP

Sponsorlu Bağlantılar
5.9.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Ücretsiz Dosya Transfer Programı

WinSCP, yerel ve uzak bilgisayarlar arasında dosya transferi yapmak için kullanılan ücretsiz ve Türkçe yazılım aracıdır.

Dosya transfer etmede sorun yaşayanlar için harika bir program. WinSCP ile SFTP istemcisi, FTP istemcisi, WebDAV istemcisi ve SCP istemcisi kullanılarak dosya transfer işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra WinSCP scripting ve temel dosya yöneticisi işlevselliğini sunmaktadır.

Program hızlı ve kolay bir şekilde dosya transferi, veri aktarımı yapmak ve tüm dosyaları yönetme olanağı sunan, SSH’yi kullanan Windows için SFTP ve SCP istemcisidir.

Aynı ağ üzerinde bir çok kullanıcı olduğunda, ağa bağlı bilgisayarlar arasında hızlı bir şekilde dosya aktarmak istiyorsanız bu ücretsiz yazılım yardımcı olacaktır.

Programın kurulum ve kullanımının sorunsuz bir şekilde yapılması için bu konuda deneyimi olan kullanıcılardan yardım alınması gerektiğiniz tavsiye ederiz. Çünkü bu program ağırlıklı olarak uzman kullanıcılara hitap etmektedir. Eğer bu konuda acemi iseniz herhangi bir yanlış işlem yapmanız olasıdır.

WinSCP programının kullanıcı arayüzü karmaşıklıktan uzak bir şekilde tasarlanmıştır. Aktarılacak dosyaları ve aktarılacak konumları kolaylıkla belirlemek için arayüz iki bölgeye ayrılmıştır. Sol kısımdan aktarılacak dosyaları seçebilir ve anında sağ kısımdaki konuma yerleştirerek dosya gönderme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca bu iki kısım temel olarak yerel ve uzak konumlara aynı anda erişim sağlar.

Evde aynı ağa bağlı bilgisayar, uzaktaki bilgisayar veya FTP sunucusuna dosyaları aktarma işlevselliği için kesinlikle WinSCP programını denemenizi tavsiye ederiz. Sizde yakın veya uzak bilgisayarlar arası dosya transferi için güvenilir, ücretsiz ve Türkçe bir program arıyorsanız WinSCP programını kullanabilirsiniz.

WinSCP İçin Yorum Yap