WinToUSB Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.7
Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir Windows 10/8,1/8/7 Oluşturma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

WinToUSB, USB flash disklere Windows yüklemek ve USB’den Windows çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir bootable USB oluşturma programıdır. WinToUSB kurulum kaynağı olarak ISO imaj veya CD / DVD sürücü kullanarak, USB sabit disk veya USB flash sürücüye Windows işletim sistemini yüklemek ve USB’den Windows çalıştırmak için izin veren ücretsiz bir yazılımdır. WinToUSB aynı zamanda önyüklenebilir WinPE USB sürücü oluşturmayı destekler, USB sürücüsüne WinPE içeriğini aktarmak ve USB sürücüyü önyüklenebilir yapmak için yardımcı olur.

WinToUSB basit ve sade arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor. Kolay kullanımlı sihirbaz arayüzü USB sürücüye Windows / WinPE kurulumu yapmak için adım adım yönergeler sağlar. Buda işinizi kolaylaştırır. ISO imaj veya CD / DVD sürücüden Windows yüklemeyi sağlar. Windows 7/8/8.1/10 işletim sistemlerini destekler. USB sürücüsü üzerinde Windows’u oluşturmak için Windows 8, Windows 8.1 herhangi bir sürümünü kullanabilirsiniz. WAIK (Windows Otomatik Kurulum Kiti) veya WADK (Windows Değerlendirme ve Dağıtım Seti) yüklemeniz gerekmez.

USB’den Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 yüklemek/kurmak istiyorsanız WinToUSB ücretsiz programını kullanmanızı tavsiye ederim.

WinToUSB Free İçin Yorum Yap