WinToUSB: USB Üzerinde Windows 7/8/8.1 Yükleme ve Çalıştırma

Sponsorlu Bağlantılar

USB sürücüde Windows 8/8.1 çalıştırmak USB sürücü üzerinde Windows 7 yüklemeye göre nispeten kolay olsa da, bir  o kadar da kolay değildir. Windows 7, kolayca USB sürücüler üzerinde Windows 8/8.1 Enterprise yüklemeyi ve çalıştırmayı sağlayan Windows To Go özelliği ile gelmiyor.

USB’ye Windows 7 yüklemek ve USB’den Windows 7 çalıştırmak için en iyi ücretsiz yazılımı tanıtmak için bu makalemizi hazırladık. USB’den Windows 7 yüklemek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

WinToUSB bir USB sürücüden Windows yüklemek ve çalıştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir yazılımdır. Kolay kullanımlı bir programdır ve sihirbaz tarzı arayüzü kolayca sistem dosyalarını değiştirmek zorunda kalmadan, birkaç fare tıklaması ile USB sürücüden Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows Server 2008 R2 işletim sistemleri kurmayı sağlar.

WinToUSB programı ile USB’den Windows 7 Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate kurmak mümkün.

WinToUSB-indir-

WinToUSB, USB flash sürücü ve harici sabit diskten Windows yüklemek anlamına gelir, USB flash sürücü ve sabit sürücüyü destekler. Bu aracın diğer avantajı bu ücretsiz aracı kullanmak için Windows Automated Installation Kit (Windows Otomatik Yükleme Seti (WAIK)) indirmek ve yüklemenize gerek yoktur. Bunun üzerine, bu MBR ve GPT diskler ile tam uyumludur.

USB’ye Windows’un bir sürümünü yüklemek için, sadece bir Windows ISO ve USB sürücü olması gerekir. Biz bu iş için 16 GB + kapasiteli USB sürücüsünü kullanmanızı öneririz.

WinToUSB-free-indir-

Yazılımı indirin ve çalıştırın, Windows yüklemeye başlamak için USB sürücünüzü seçin ve seçili USB’ye yüklemek için Windows ISO dosyasına gidin. Testte, WinToUSB ile USB flash sürücüye Windows 7 Ultimate sürümünü yüklemek bir saate yakın sürdü. Sistem donanım ve USB hızına bağlı olarak, bu süre değişir.

WinToUSB-free1-indir-

WinToUSB Windows 7, Windows 8, Windows 8 ve Windows 8.1 Update dahil tüm Windows yeni sürümleri ile uyumludur.

WinToUSB İndir

WinToUSB: USB Üzerinde Windows 7/8/8.1 Yükleme ve Çalıştırma İçin Yorum Yap