WinUtilities

Sponsorlu Bağlantılar
14.51
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Sistem Temizleme ve Optimizasyon Programı

WinUtilities Free Edition sistem performansını optimize etmek, gereksiz dosyaları ve internet geçmişini temizlemek için ücretsiz ve Türkçe araçlar topluluğudur. WinUtilities uygulama ve internet geçmişini silmek ve geçersiz kayıt defteri girdileri bulmak ve kaldırmak, çerezleri yönetmek ve daha fazlasını içerir. Başlangıç Temizleyici ve yöneticisi ile de bilgisayar açılışında otomatik çalışan programları yönetmek için yardımcı olacaktır.

Kullanışlı araçları sayesinde Windows sistem ayarlamaları ve optimizasyonu sağlamak için WinUtilities çok faydalı olacak bir programdır. WinUtilities Free yazılımı AVG PC Tuneup ve Advanced System Care benzeri sistem bakım onarım, sistem performansını artırma ve optimizasyon için faydalı araçlar sunar.

WinUtilities Free Edition, Windows için çok fonksiyonlu bir sistem performansı artırma ve optimizasyon paketidir. Bilgisayarın performansını güçlendirmek, güvenliğini artırmak ve ayarlarını optimize etmek, özelleştirmek ve ekranları kişiselleştirmek için imkan sağlar. Program temiz ve sabit diskler optimize etmek için güçlü araçlar içerir.

Kayıt defteri temizleyici özelliği sayesinde sistemi yavaşlatan gereksiz kayıt defteri girdileri temizler. Disk temizleyicisi ile bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlar, bilgisayardan gereksiz dosyaları kaldırarak karmaşıklıkları ortadan kaldırır. Disk birleştirme modülü sabit sürücü birleştirme yaparak sistemin verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bellek optimize edici modülü belleği meşgul eden tüm etkenleri ortadan kaldırarak daha özgür bir şekilde çalışmasını ve bilgisayarın performansını artırmayı sağlar. Güvenli dosya silme, geri dönüşüm kutusunu temizleme, bakım görevlerini planlama ve dosya kurtarma gibi çeşitli özellikler bulunmaktadır.

WinUtilities Free Edition programı ile sistemi daha kararlı hale getirerek bilgisayarın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Windows sistem sorunlarını gidermek ve tehlikelerden uzak tutmak için denemenizi tavsiye edeceğimiz uygulamalardan biridir.

WinUtilities Free benzeri ve diğer optimizasyon programlarına göz atabilirsiniz.

WinUtilities İçin Yorum Yap