WinX MediaTrans

Sponsorlu Bağlantılar
3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için iPhone Ve iPad Dosya Yöneticisi Programı

WinX MediaTrans, Windows bilgisayardan iPhone, iPad yönetmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır. Windows PC ile iPhone, iPad arasında fotoğraf, müzik ve video aktarmanın en kolay yollardan biri olacak.

Fotoğraf yedekleme, müzik yöneticisi, video transferi ve Flash sürücü özellikleri kullanışlı bir programdır. Bilgisayardan iPhone, iPad mobil cihazlar üzerinde kolay, hızlı ve tam bir yönetim aracıdır. Veri transferi ve yedekleme işlemlerini kolay bir şekilde yapın.

iPhone telefonunuz için yeterli alan yok mu? Daha fazla boş alana ihtiyacınız varsa, çok büyük dosyaları bilgisayarda yedekleyerek gereksiz yere kullanılan depolama alanını artırabilirsiniz.

iPhone telefondan 4K video ve fotoğraf çekmek hayal sayılabilir. Ultra yüksek çözünürlüklü olduğu için 30 fps alınan 4K video her 10 dakika yaklaşık 3.75 GB depolama alanı demektir. WinX MediaTrans ile müzik, fotoğraf ve video dosyaları PC’de yedekleyerek hayallerinizi gerçekleştirmek mümkündür.

Müzik dosyaları aktarmak veya yedeklemek konusunda iki kolay yol sunar. iTunes‘a göre daha kolaydır. Çalma listesi oluşturmak, değiştirmek ve silmek için kolaylık sağlar. Şarkıları kolayca ekleyin ve yönetin.

iPhone, iPad video dosyaları, MKV gibi herhangi bir video formatlarına dönüştürmek mümkündür. iPhone iPad’de kalite kaybı olmadan büyük video dosyası boyutunu %50 azaltın. 4K veya 1080p HD video ve filmleri PC ve iDevice arasında toplu olarak aktarın.

iPhone ve PC arasında fotoğrafları daha hızlı aktarın. iTunes, iCloud ve WiFi gerekmeden fotoğrafları kolay ve hızlı aktarın.

iPhone, iPad dosya yöneticisi programı arayanlar WinX MediaTrans deneme sürümünü ücretsiz deneyebilirler.

WinX MediaTrans İçin Yorum Yap