WinZip (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Zip Yapma, Arşivleme ve Arşivden Çıkarma Programı

WinZip, en popüler arşivleme, dosya sıkıştırma programlarından biridir. WinZip rakibi olarak aynı kalitede WinRAR vardır. WinZip arşivleme formatı olarak zip kullanır. Zip yapma ve zip arşivlerden dosya ayıklama yapmayı sağlar.

Gizlilik koruması ve büyük dosyalar ile çalışırken WinZip en iyisidir. Çok hızlı bir şekilde zip arşivleme ve sıkıştırılmış dosyaları açmayı sağlar. Özellikle güvenlik koruması üst düzeydir. Bankacılık düzeyinde AES şifreleme ile dosyalarınızı korumayı sağlar. Bulut depolama hizmetleri ile sorunsuz bir şekilde arşiv dosyaları paylaşmayı sağlar.

WinZip sadece arşivleme ile ilgili iyi özellikler sağlamaz. Mesala direk olarak zip dosyaları CD veya DVD’ye yazdırmayı sağlar. Oluşturduğunuz zip dosyaları FTP ile kolayca upload edebilirsiniz.

Resimleri ve fotoğrafları daha yüksek oranda sıkıştırmayı sağlar. Özellikle kaliteli fotoğrafların taşınmasında büyük öneme sahiptir. Kaliteli resimler daha büyük dosya boyutlarına sahip olduğu için taşınması çok güç olur. WinZip programı sayesinde yüksek oranda sıkıştırma yaparak, dosya boyutlarına düşük seviyeye indirebilirsiniz. E-mail veya kendi web siteleriniz de depolama alanını fazla doldurmadan rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

WinZip artık 7z, IMG, ISO formatları arşivlemeyi ve arşivden çıkarmayı destekliyor. RAR, BZ2, CAB, LHA, Z, GZ, TAR, UUE, XXE, BinHex, Mime ve ZIP arşivleme formatlarını destekliyor.

Dikkat! WinZip programı reklamlı deneme sürümü sunuyor. Bilgisayara yüklediğiniz de eğer Nod32 antivirüs programı varsa virüs olarak algılıyor. O nedenle WinZip yüklerken antivirüs programları devre dışı bırakmayı unutmayın.

WinZip (64 Bit) İçin Yorum Yap