Wipe

Sponsorlu Bağlantılar
2016.13
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve İnternet Geçmişini Temizleme Programı

Wipe 2016, Windows bilgisayarı ve internet geçmişini temizlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır. İnternette gezinirken tarayıcılar tarafından çerezler, geçici dosyalar oluşturulur. Bu dosyalar silinmezse internette yaptığınız tüm işlemler başkaları tarafından görülebilir. Hem bilgisayardaki gereksiz dosyaları silmek disk alanını artırmak hem de kimsenin internette neler yaptığınızı görmemesini istiyorsanız Wipe programını kullanabilirsiniz.

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera tarayıcıları ile uyumludur. Bu tarayıcılar ile yaptığınız her şeyi Wipe ile tek bir tıklamada silebilirsiniz. Hem gizlilik hem de güvenlik için faydalı olacaktır. Tarayıcıların öz temizleme araçları üçün programlar kadar etkili olmuyor. O nedenle hem PC temizlemek hem de internet geçmişini silmek için böyle programlar kullanmakta fayda var.

Wipe temizleme aracını ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz. Ancak eğer zararlı araç çubukları ve eklentileri kaldırmak için program arıyorsanız AdwCleaner programını kullanmanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

AdwCleaner İndir
Bilgisayardan ve Tarayıcıdan Araç Çubukları Kaldırma Programı

Wipe İçin Yorum Yap