Wise Care 365 Free

Sponsorlu Bağlantılar
4.67
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Sistem Optimizasyonu Programı

PC performansını optimize eder, diskleri ve Windows kayıt defterini dolaştırır ve başlangıç ​​süreçlerini ve hizmetleri yönetir. Zamanla, bilgisayarınızın sabit disk sürücüsü ve kayıt defteri karmaşık hale gelecektir. Wise Care 365, onları düzenli hale getirmek için sürücüyü ve kayıt defterini dolaştırarak bilgisayarınızı daha hızlı ve daha kararlı hale getirir.

Bilgisayarınızı başlattığınızda birçok program arka planda sessizce çalışır. Wise Care 365, sistem kaynaklarınızı tüketen ve PC başlangıç ​​hızını azaltan gereksiz programları devre dışı bırakmanıza yardımcı olur.

Wise Care 365 Free gereksiz dosyaları, geçersiz kayıt defteri girdilerini ve olası performans ayarları için bilgisayarınızı denetleyen ücretsiz ve Türkçe sistem aracıdır. İlk taramadan sonra, bilgisayarınız bir “Sağlık Index ‘puan atanır ve sabit olması önerilen öğeleri gözden geçirin ve düzeltmeleri uygulayın. Wise Care 365 bilgisayar performansını artırmak için iyi bir çözümdür.

Wise Care 365 ayrıca güvenli dosya silme, başlangıç yöneticisi, sistem optimizasyon ayarları, otomatik kayıt defteri yedekleme, otomatik sistem tarama ve temizleme sağlar.

Sistem bakım onarım, bilgisayar hızlandırma, disk birleştirme, kayıt defteri temizleme / onarma gibi komple bir sistem optimizasyonu programı arıyorsanız Wise Care 365 programını deneyebilirsiniz.

Wise Care 365 (Portable) İndir
Ücretsiz ve Türkçe Sistem Optimizasyonu Programı

Wise Care 365 Free Hakkında Yazılar

Wise Care 365 Free İçin Yorum Yap