Wise Data Recovery

Sponsorlu Bağlantılar
3.87
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Wise Data Recovery önceden silinen dosyaları bulmak ve kurtarmaya yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe silinen dosyaları geri getirme programdır. Program kolay kullanımlı bir arayüz sunuyor. Seçilen sürücüde hızlı tarama gerçekleştirir ve kurtarma potansiyeli ile birlikte bulunan tüm dosya listesini görüntüler. Hard disk, USB bellek, hafıza kartı veya MP3 çalardan silinen dosyaları kurtarmayı sağlar. Bazı diğer ücretsiz uygulamaların aksine, Wise Data Recovery, derin taramayı desteklemiyor ve hızlı tarama yaptığından dolayı birçok dosyayı gözden kaçırabilir.

Yaptığımız bir testte Wise Data Recovery, USB sürücüden sildiğimiz dosyaların sadece 4 tanesini buldu. Ama Recuva ile aynı USB’yi taradık ve 40’a yakın silinmiş dosyayı buldu.

Eğer büyük bir sürücü veya Harddisk taraması yapmayı planlıyorsanız, zamandan tasarruf etmek ve hızlı sonuçlar almak istiyorsanız Wise Data Recovery programını kullanın. Ama daha derinlemesine bir tarama yapmak istiyorsanız, diğer dosya kurtarma programlarını kullanmanızı tavsiye ederim.

Wise Data Recovery İçin Yorum Yap