Wise Game Booster

Sponsorlu Bağlantılar
1.37.46
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Performansını Artırma Programı

Wise Game Booster bazı Windows ayarlarını optimize ederek, geçici gereksiz hizmetleri ve uygulamaları sonlandırarak oyunlar için PC performansını artırmak için olanak sağlayan ücretsiz ve Türkçe oyun hızlandırma programıdır. Oyunların yavaş açılması veya donmaları bilgisayar performansına bağlıdır. Bilgisayar performansını oyunlar için uygun hale getirdiğiniz zaman oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Wise Game Booster’da bilgisayar performansını oyunlar için en uygun hale getirir.

Oyun oynamak istediğiniz zaman Wise Game Booster programını çalıştırın ve bilgisayarı optimize etmek için düğmesine tıklayın.

Ne yazık ki, ayarlarınızı eski haline getirmek basit değildir. Menü çubuğunda “Restore” bağlantısını tıkladığınız zaman tüm hizmetleri yeniden başlatır ama bu herhangi bir sistem iyileştirmesini geri almaz. Game Booster ayrıca optimizasyon sürecinin bir parçası olarak herhangi bir süreci durdurmuş olabilir, yeniden başlattığınız zaman da başarısız olabilir. Buna ek olarak, program da hizmetlerin durdurulmasını engelleyecek bir seçenek yoktur.

Wise Game Booster umut verici görünüyor ama benzer uygulamaları ile rekabet edebilmesi için daha fazla çalışması gerekir.

Wise Game Booster İçin Yorum Yap