Wise Memory Optimizer (Portable)

3.51

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vi
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 0.98 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 38

Portable Ücretsiz ve Türkçe RAM Bellek Optimizasyon Programı

Wise Memory Optimizer (Portable), Windows sistemlerde hızlı ve akıllıca daha fazla bellek alanını boşaltmak için RAM bellek optimizasyonu sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır. Bilgisayarı yavaşlatan, RAM belleği boş yere kullanan gereksiz işlemleri ve programları sonlandırarak sistemin hızlandırılmasını sağlar.

Windows 10, 8.1 ve 8 sistemlerinde arka planda çalışan, işinize hiç yaramayan pek program ve işlem vardır. Bilgisayar her açıldıktan sonra Görev Yöneticisinden bu işlemleri sonlandırmak zamanınızı alır. Wise Memory Optimizer ile tek bir tıklama ile RAM belleği gereksiz kullanan her şeyden kurtulun. Bu sayede bilgisayarınız donmasın, yavaş çalışmasın. PC performansınızı artırmak için iyi bir yardımcı olacaktır.


Wise Memory Optimizer indirin ve çalıştırın. Düzgün ve basit arayüz ile programı kullanmak çok kolay olacak. Wise Memory Optimizer toplam RAM bellek alanını, bilgisayar üzerinde nasıl dağıldığını ve ne kadar kullanıldığını pasta grafiği ile göstersin. Bir bakışta PC bellek kullanımını öğrenin. Şimdi optimize düğmesine tıklayarak bellek kullanımını rahatlatın.

Wise Memory Optimizer (Portable) programın en kullanışlı ve faydalı özelliği otomatik RAM ayarlama ve optimizasyon. RAM bellek belirleyeceğiniz değerin altına düştüğünde otomatik optimizasyon modunu etkinleştirir. CPU boşta olsa bile çalışmasını sağlayın ve boşaltmak istediğiniz bellek miktarını ayarlayın. Arka planda çalışarak otomatik olarak RAM belleği optimize eder.

Wise Memory Optimizer
Ücretsiz ve Türkçe RAM Bellek Optimizasyon Programı

Wise Memory Optimizer (Portable) Hakkında Yazılar

Wise Memory Optimizer (Portable) İçin Yorum Yap