Wise Registry Cleaner Free

Sponsorlu Bağlantılar
9.41.612
Sponsorlu Bağlantılar

Wise Registry Cleaner Free: Kayıt Defteri Temizleme Programı

Wise Registry Cleaner, sistem kayıt defterini temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe PC temizleme programıdır. Bu ücretsiz program sayesinde gereksiz olan tüm kayıt defteri girdilerini temizleyerek bilgisayar performansını sabit tutabilirsiniz.

Kayıt defteri temizleme ve optimize ederek sistem sorunlarının oluşmasını engellemiş olursunuz. Bilgisayarda yaptığınız her işlem, kayıt defterinde tutulur. Kayıt defteri temizlenmediği zaman bir süre sonra sorunlar meydana çıkar. Kayıt defterindeki hatalı, bozuk girdileri temizleyerek ve eğer gerek varsa birleştirme yaparak, bilgisayarın hızlanmasını sağlar.

Wise Registry Cleaner paylaşılan DLL dosyaları, dosya uzantıları için kullanılmayan kayıt girdileri ve eksik başvurulan uygulama yolları kayıt defterinde sorunlar  çıkarabilir. Wise Registry Cleaner kayıt defterindeki tüm gereksiz girdileri kaldırır ve kaldırmak isteyip, istemediğiniz öğeleri işaretleme seçeneği sunuyor. Ve otomatik olarak silinen kayıt defterini yedeklemeye alacaktır.

Wise Registry Cleaner Free benzeri ve diğer kayıt defteri programlara göz atabilirsiniz.

Wise Registry Cleaner Free İçin Yorum Yap