Wise Registry Cleaner Free (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
9.41.612
Sponsorlu Bağlantılar

Kayıt Defteri Temizleme ve Birleştirme Programı

Wise Registry Cleaner Free (Portable), sistem kayıt defterini temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe portable PC temizleme programıdır. Bu ücretsiz program sayesinde gereksiz olan tüm kayıt defteri girdilerini temizleyerek bilgisayar performansını sabit tutabilirsiniz.

Kayıt defterini temizleyerek ve optimize ederek sistem sorunlarının oluşmasını engellemiş olursunuz. Bilgisayarda yaptığınız her işlem, kayıt defterinde tutulur. Kayıt defteri temizlenmediği zaman bir süre sonra sorunlar meydana çıkar. Kayıt defterindeki hatalı, bozuk girdileri temizleyerek ve eğer gerek varsa birleştirme yaparak, bilgisayarın hızlanmasını sağlar.

Wise Registry Cleaner paylaşılan DLL dosyaları, dosya uzantıları için kullanılmayan kayıt girdileri ve eksik başvurulan uygulama yolları kayıt defterinde sorunlar  çıkarabilir. Wise Registry Cleaner kayıt defterindeki tüm gereksiz girdileri kaldırır ve kaldırmak isteyip, istemediğiniz öğeleri işaretleme seçeneği sunuyor. Ve otomatik olarak silinen kayıt defterini yedeklemeye alacaktır.

Wise Registry Cleaner benzeri ve diğer portable programlara göz atabilirsiniz.

Wise Registry Cleaner Free (Portable) İçin Yorum Yap