Wondershare Player İndir (Android .APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Wondershare Player (APK) Android Video Oynatıcı

Wondershare Player (APK), Android mobil cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz en iyi video oynatıcı uygulamalardan biridir. Kullanışlı olması ve üstün özellikleri sayesinde diğer uygulamalardan çok önde olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Wondershare Player arayüzü gerçekten ilgi çekici. Wondershare Player uygulamasını direkt olarak Android mobil cihaza indirmek için üretici tarafından sunulan Wondershare Player APK dosyasını indirebilirsiniz.

Wondershare Player uygulaması ile izlediğiniz videoları TV’ye aktarabilir ve televizyondan izleyebilirsiniz. HD videoları izlemek için iyi bir seçim olabilir. Popüler video sitelerinden video izlemek için arama yapabilirsiniz. Android telefon veya tabletten film, video, müzik videoları izlemek için Wondershare Player uygulaması tam size göre. Videonun yarıda kalmasına üzülmeniz gerek yok artık. Daha sonra izle özelliği sayesinde videoları istediğiniz zaman kolayca izleyebilirsiniz.

CNN, NY Times, Ted Talk, NASA TV, Funny veya Die videoları indirme ve izleme imkanı sunuyor. Android ve diğer cihazlar arasında sorunsuz şekilde video izleme. Video paylaşım özelliği sayesinde herhangi bir cihaz üzerinde videoları izleme imkanı sunuyor. WiFi ağ bağlantısı üzerinden videoları WiFi özellikli cihazlara aktarabilir ve izleyebilirsiniz. SMART TV’ye WiFi aracılığıyla videoları aktarın ve TV üzerinden video izleme keyfini yaşayın.

Wondershare Player (APK) FLV, AVI, MKV, WMV, MOV, RM, RMVB, ASF, M2TS, MP3, WMA, AAC, FLAC, M2TS, VOB, F4V, 3GP video formatları oynatmayı destekler. Ayrıca SubStation Alpha(.ssa/.ass), SAMI(.smi/.sami), SubRip(.srt), MicroDVD(.sub/.txt), SubViewer2.0(.sub), MPL2(.mpl/.txt), PowerDivX(.psb/.txt), TMPlayer(.txt) altyazı filmleri izleyebilirsiniz.

Wondershare Player (Android APK) – Ekran Görüntüsü

wondershare-player-android- wondershare-player-android-video-oynatici-

Wondershare Player İndir (Android .APK) İçin Yorum Yap