Word Online (Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome için Word belgeleri oluşturma ve düzenleme uygulaması

Word Online, çevrimiçi olarak Microsoft Word belgesi oluşturma, düzenleme ve paylaşmak için imkan sağlayan ücretsiz ve Türkçe Chrome tarayıcı uygulamasıdır. Uygulamanın en büyük avantajı herhangi bir sistemde Chrome tarayıcısını açarak kolayca Word belgeleri hazırlayabilirsiniz.

Chrome tarayıcı uygulaması olarak yüklenmesinin en büyük avantajı herhangi bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymaz. Windows ve Mac sistemlerde Chrome tarayıcısı varsa Word Online kullanabilirsiniz demektir. Microsoft Office yüklemenize gerek yoktur. Çevrimiçi olarak Word belgeleri hazırlamak isteyenler için mükemmel bir yardımcı olacaktır.

Word Online uygulamasını yükledikten sonra, Chrome tarayıcı araç çubuğu üzerinden veya Chrome Uygulama Başlatıcısından uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak online Word belgesi oluşturmak-hazırlamak, düzenlemek istiyorsanız kesinlikle Word Online uygulamasını kullanmalısınız.

Word Online ile hazırladığınız belgeleri kaydetmek için Microsoft hesabınıza gerek vardır. Bunun dışında tamamen ücretsiz olarak Word kullanmanın en iyi yoludur.

Google Chrome İndir
Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

Word Online (Chrome) İçin Yorum Yap