Wordaizer

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.0.131
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz etiket/kelime bulutu oluşturma programı

4.3/5, Toplam: 10 kişi

Bir kelime bulutunun ne olduğunu biliyorsanız, o zaman açıklamaları atlayıp sizlere Wordaizer‘ı tanıtalım. Bu, özel etiket, kelime bulutları oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Bulutun şeklini seçebilir, hangi kelimelerin kullanılacağını seçebilir, kelime yoğunluğunu ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Wordaizer, gereksinimlerinize en iyi uyan bir kelime bulutu oluşturmanıza olanak tanıyan çok sayıda ayara kolay erişim sağlar.

Kurulum sihirbazı, Windows çalıştıran makinenize Wordaizer’ı yüklemenize yardımcı olacaktır. Bu sihirbaz sizden iki kurulum çeşidinden birini seçmenizi ister: “Tüm özelliklerle tam kurulum” veya “Gelişmiş seçenekler olmadan eğitsel kurulum”. Ayrıca sihirbaz, Wordaizer dosya ilişkilendirmeleri ve bir Wordaizer Masaüstündeki kısayol oluşturmak isteyip istemediğinizi sorar.

Wordaizer’ın arayüzü ile ilgili üç şeyi beğeneceksiniz. İlk önce, arayüzü kullanıcı dostu yapmayı seveceksiniz; Arayüzüne alışmak için dik bir öğrenme eğrisinden geçmek zorunda kalmazsınız. Bir sonraki adımda, uygulamanın derileri için destek sağladığını beğeneceksiniz. Birkaç kaplama mevcuttur, bu yüzden onları Wordaizer’ın nasıl göründüğünü değiştirmek için kullanın. Ve en önemlisi de, Wordaizer’in arayüzünün çeşitli diller için destek sağlaması hoşunuza gidiyor.

Bu kullanıcı dostu arayüzünden, birçok özelliğe erişebilirsiniz – özel bir kelime bulutu oluşturmanıza yardımcı olacak işlevsellik sağlar. Ana özelleştirme seçeneklerine ve ana özelliklere hızlı bir şekilde göz atın: yerleşik bir maske kullanın veya özel bir maske oluşturun; Metin miktarı ve yazı tipi boyutu ayarlayın; Tuval boyutunu ve kelime açısını ayarlayın; Metin için çok sayıda renk paleti, arka plan için çoklu renk seçenekleri; Video etkinleştirmek, video için kare hızını seçmek; Renk efektleri kullanın; Resim kaydetmek veya yazdırmak; Videoyu FLV olarak kaydedin ve daha fazlası.

Arayüz kullanımı oldukça kolaydır. İçinde düzenlemek için çok sayıda ayar vardır, böylece ihtiyaçlarınıza göre mükemmel şekilde özel bir kelime bulutu oluşturmak mümkündür. Video kelime bulutları oluşturun. Kullanışlı bir yardım dosyası var. Wordaizer’in web sayfasında birçok örnek kelime bulutu yayınlanmaktadır. Wordaizer ücretsiz bir yazılımdır.

Wordaizer Hakkında Yazılar

Wordaizer” İçin Bir Cevap

Wordaizer İçin Yorum Yap