Wordaizer: Windows İçin Kelime Bulutu Yapma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Kelime bulutu ile oynamanın çok ilginç olacağını bilmiyordum. Wordaizer programından bahsediyorum; Windows bilgisayarda renkli kelime bulutları ile fotoğraf oluşturmak için ücretsiz ve kullanışlı bir kelime bulutu oluşturma programıdır.

Wordaizer

Wordaizer kullanarak, bir kelime bulutu içine anında herhangi bir metin dosyasını dönüştürebilirsiniz. Kelime bulut şeklini ve renklerini değiştirmekten ziyade, bir kelime animasyonu gibi çalışır. Şimdi kelime bulutları ile güzel bir resim yapabilir kaydedip bu resimleri yazdırabilirsiniz.

Bunları yapmak için online bir çok tür araç olduğunu biliyorum ama Wordaizer birçok ekstra özellikleri ile birlikte geliyor.

wordaizer

Şekilleri değiştirmenin yanı sıra oluşturma

Wordaizer istediğiniz herhangi bir şekil kelime bulutları oluşturmanıza olanak sağlar. Birçok ilginç şekiller var. Yukarıda kendi kelime bulutu şeklimi oluşturdum.

Kelime bulutların renklerini kontrol edin

Sadece birkaç ayarlarla kelime bulutların renklerini değiştirebilirsiniz. Wordaizer programının farklı renk şemaları ve birçok varsayılan renk paletleri var. Her renk paleti ile kelime bulutu arka plan rengini değiştirebilirsiniz.

En büyük kelime bulutu oluşturma

Bu, diğer tür araçlar da olmayan benzersiz özelliklerinden biridir. Sonsuz büyütülebilir ‘EMF’ dosya biçimi (geliştirilmiş meta dosyası) kelime bulutu kaydedebilirsiniz. İstediğiniz büyüklükte kelime bulutu yazdırabilirsiniz.

Proje ayarları

Wordaizer ile proje ayarlarını her zaman değiştirmeniz gerekmez. Bilgisayar sisteminde bir proje olarak her kelime bulutunu kaydedebilirsiniz. Ya da dilerseniz kendi kelime bulu ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Wordaizer özellikleri özetlemek gerekirse, kelime bulutları oluşturmak ve maske uygulamak, kaydetmek ve sonuçları yazdırmak ve de projelerinizi kaydetmenize olanak sağlar.

Wordaizer İndir – Download

Wordaizer ücretsiz etiket, kelime bulutu oluşturma programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Wordaizer İndir
Windows için ücretsiz etiket/kelime bulutu oluşturma programı

Wordaizer: Windows İçin Kelime Bulutu Yapma Programı İçin Yorum Yap