Work Time

Sponsorlu Bağlantılar
7.16
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Başında Geçirilen Süreyi Gösteren Program

Work Time Professional, Windows sistemlerde bilgisayar başında ne kadar zaman geçtiğini gösteren basit programdır. Ebeveynler için faydalı olacak bu program ile çocukların bilgisayar başında ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar kullanımı her açıdan faydalı olsa da, bilgisayar başında zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyiz. Hem kendinizin hem çocuklarınızın bu konuda daha dikkatli olmasını sağlamak için faydalı olabilir. Artık bilgisayar başında zaman su gibi akmasın, sizin kontrolünüzde aksın.

Günlük olarak geçiren zamanlara bakabilir, bilgisayarın aktif ve boşta kalma süresine, internette geçirilen zamana, web site kullanımına, URL kullanımına, yazılım kullanımına, doküman kullanımına ve daha aklınıza gelebilecek tüm bilgileri görüntülemeyi sağlar. Anlayacağınız bilgisayarın başına oturduğunuz andan kalktığınız zamana kadar her şeyi kaydeder.

Work Time ile bilgisayar başında ne kadar vakit geçirdiğinizi kolayca öğrenin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Work Time İçin Yorum Yap