World at Arms

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Strateji Oyunu

World at Arms, Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlarınız için sunulan ve piyasadaki en iyi modern savaş stratejisi oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan World at Arms, strateji oyunları, modern savaş oyunları, tank oyunları, denizaltı oyunları ve tycoon oyunları sevenlere yöneliktir. Oyun çok oyunculu modda’da oynanabilmektedir.

KRA kuvvetleri Dünya’ya saldırdı.Sende Dünya’nın en büyük askeri liderlerinden bir tanesisin ve yapman gereken Dünya’yı kurtarmak.World at Arms, çok oyunculu moduyla modern savaş stratejisini ayaklarınıza getiriyor. Heyecanlı ve eğlenceli bir yapıya sahip olan oyun denizin derinliklerin de, karada ve havada yani her yerde çatışmalar sizleri bekliyor.Oyun içerisinde bulunan zengin sosyal özelliklerinden yararlanın ve kurnaz bir savaş planı yapmak için ücretsiz olarak sohbeti kullanabilirsiniz.Diğerleriyle güçlerini birleştirmek için bir klik oluştur veya bir kliğe katıl. Rakiplerine meydan okuyarak ve kaynaklarını çalarak lider panolarında adını duyur ve bu sürükleyici oyunun en iyisi sen ol.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  • Mükemmel grafik, etkileyici animasyonlar, gerçekçi üniteler ve binalarla donatılmış savaş simülasyonu.
  • Kaynak toplayarak, üniteleri inşa et, seviyelerini yükselt ve birleştir, tesisler kur ve birçok başarı ve ücretsiz bonuslar kazan.
  • Çöl, şehir, kar, su altı gibi çeşitli bölgelerde yaratıcı savaşlar yap.
  • Piyasada bulunan deniz altı keşfi ve savaşları sunan tek modern savaş stratejisi oyunu.
  • Yeni süper ünite Atlas’ı inşa et ve savaşta işlerin akışını değiştirmek için kullan.
  • Savaş açmak, üstünlük kurmak ve ödül kazanmak için diğer oyuncuların kliklerine katıl veya kendininkini oluştur.
  • Facebook aracılığıyla arkadaşlarınla bağlan ve savaş sırasında ünitelerini ödünç al.

World at Arms İçin Yorum Yap