World Clock 8.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

World Clock: Ülke Saatlerini Görüntüleme Programı

World Clock dünyada en fazla 8 ülke için geçerli saati ve tarihi görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir flash uygulamasıdır. World Clock programının amacı dünyanın herhangi bir zaman dilimindeki geçerli saati ve tarihi kontrol etmek isteyenler için kolaylaştırmaktır.

Program gece ve gündüz ışıklarını göstermenin yanı sıra, isteğe bağlı seçtiğiniz ülkenin veya şehrin saat dilimini gösterir. Programın en kötü tarafı en fazla 8 ülke ekleyebiliyor olmasıdır. Dahili veritabanı onları seçerek veya harita üzerinde şehir veya ülke göstergelerine tıklayarak zamanlı yerlerini ekleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir renk temaları ve 12/24 saatlik saat biçimi için destek içerir. Program ayrıca dünya saatini HTML kod olarak gömmek için kullanabileceğiniz bir Flash kod parçacığını üretebilir.

World Clock diğer özelliklerine bakacak olursak; sürükle ve bırak işlevselliği ile interaktif dünya haritası, saat dilimleri ve bölgeler, şehir işaretleyicileri, ülke adları ve bayrakları ve ayrıca güneş sonlandırıcı içeriyor. Dünya saati için kullanılabilecek güzel ve hoş bir uygulamadır.

World Clock – Ekran Görüntüsü

world-clock-indir

World Clock 8.0 İndir İçin Yorum Yap