World of Tanks Blitz

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Popüler Tank Savaşı Oyunu

World of Tanks Blitz Dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve şimdide iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar için de tasarlanarak ücretsiz bir şekilde sunulan popüler tank oyunu olan World of Tank’ın mobil versiyonudur. PC versiyonu kadar keyif verici olmasa da yine de bu oyunun tutkunlarından birisi iseniz o zaman akıllı cihazınıza indirin ve her nerede olursanız olun oynamaya devam edin.

Oyun hakkında fazla söze gerek yok zaten biliyorsunuz. Ama yine de hiç oynamamış olanlar için biraz açıklama yapsak iyi olur.

World of Tanks Blitz 100’den fazla tank ile, kaliteli grafikler ile donatılmış olan 10 eşsiz oyun arenasında 7’ye 7 savaşlarda üstünlük kurmaya çalışacağınız bir tank savaşı oyunudur. Oyunu arkadaşlarınız ile online olarak da oynayabilirsiniz. Almanya, Amerika, İngiltere ve SSCB tanklarından dilediğinizi seçin ve yükseltin. Oyun oynarken bir taraftan da sohbet edebilirsiniz. Düşman tanka atış yapacağınız zaman gerçek bir tanktan çıkan ses ve verilen hasarı göreceksiniz.

World of Tanks Blitz İndir (Android)
Android Ücretsiz Online Tank Savaşı Oyunu

World of Tanks Blitz Hakkında Yazılar

World of Tanks Blitz İçin Yorum Yap