WPS Office (Android .APK)

Sponsorlu Bağlantılar
9.6
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin WPS Office (.APK) Uygulaması

5/5, Toplam: 5 kişi

WPS Office for Android .APK, Word, Excel ve PowerPoint benzeri araçlar sunan Android telefonlar için ücretsiz ve Türkçe ofis alternatifi programdır. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint tarafından kullanılan belgeleri açmak, düzenlemek için imkan sağlar. E-posta uygulaması eki olarak belge ve ekleri indirmek ve paylaşmak için imkan sağlar. Ayrıca bu ekleri düzenlemeyi sağlar. Google Drive, Dropbox, Box.net ve WebDAV protokolü ile diğer hizmetlere erişim sağlar.

WPS Office for Android .APK tam özellikli ücretsiz mobil ofis programıdır.  Bu mobil uygulama yaygın olarak Samsung ve HTC gibi çeşitli popüler cep telefonlarında kullanılmaktadır. Samsung Galaxy Note için özel bir Kingsoft Office sürümü vardır.

WPS Office ücretsiz Office programının Android mobil cihazlara uygun APK dosyasıdır. Program üreticileri tarafından sunulmuştur.

Android için WPS Office + PDF uygulamalarının avantajları:

WPS Office bu modülleri sunar; Masaüstü aracı, Android için Writer (Word alternatifi), Spreadsheets (Excel alternatifi), Presentation (PowerPoint alternatifi) ve dosya yöneticisi.

Dosya biçimleri; DOC/DOCX/TXT /XLS/XLSX/PPT/PPTX/PDF dosya biçimleri açmayı ve düzenlemeyi sağlar. Hazırlanan dosyalar Microsoft Word, Excel ve PowerPoint 97’dan 2010’a kadar olan formatlar: .doc, .docx, .txt, .xls, .xlsx, .pptx and .pdf olarak kaydedilebilir.

Android için Writer (yani Word alternatifi);

Dosya biçimlerinde hazırlama: .txt, .doc and .docx.

Dosya biçimlerini açma/düzenleme/kaydetme: .txt, .doc, .docx, .wps, .wpt, .dot, .dotx, .pdf.

Android için Spreadsheets (yani Excel alternatifi);

Dosya biçimlerinde hazırlama: .xls and .xlsx.

Dosya biçimlerini açma/düzenleme/kaydetme: .xls, .xlsx, .xltx, .xlt, .et, .ett, .csv and .pdf.

Android için Presentation (yani PowerPoint alternatifi);

Dosya biçimlerinde hazırlama: .pptx.

Dosya biçimlerini açma/düzenleme/kaydetme: .ppt, .pptx, .pot, .potx, .pps, .ppsx, .dps and .dpt.

WPS Office for Android sayesinde Android telefonlar da ofis dosyalarını açın, düzenleyin ve ofis dosya biçimlerinde kaydedin. WPS Office .APK olarak sunulmaktadır ve direkt olarak Android telefonlara indirin.

WPS Office (Android .APK) Hakkında Yazılar

WPS Office (Android .APK) İçin Yorum Yap