X-Proxy

Sponsorlu Bağlantılar
6.1.0.18
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Ücretsiz IP Değiştirme Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

X-Proxy, IP değiştirme yaparak web üzerinde güvenli bir gezinme imkanı sunan ücretsiz bir programdır. IP adresiniz üzerinden sürekli izlenebiliyoruz. Kimlik hırsızları IP adresi üzerinden izleme yaparak kişisel bilgilerinize ulaşmaya çalışır. Bu nedenle internette gezinmek pek de güvenli olmuyor. X-Proxy programı gerçek IP adresinizi gizleyerek, yeni bir IP adresi sunar ve böylece internet korsanlarına karşı koruma sağlar.

X-Proxy programı bir çok ülke üzerinden proxy sunucusu sağlayarak IP adresinizi değiştirir. O ülkedeymiş gibi internette gezinebilirsiniz. IP adresi değiştirmek bu durumlar için çok faydalıdır.

X-Proxy popüler Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer tarayıcıları ile uyumludur. Ayrıca bu tarayıcılar üzerinde yapmış olduğunuz tüm geçmişi temizleyerek gizliliğinizi korur. X-Proxy ile internet hız testi yapmak da mümkündür.

Güvenli web taraması yapmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz IP adresi değiştirme programı arıyorsanız X-Proxy programını denemenizi tavsiye ederim. Son Sürümde Hosts Shield veri tabanı güncelleştirmesi yapılmıştır. X-Proxy benzeri diğer IP değiştirme programlarına da göz atabilirsiniz.

X-Proxy İçin Yorum Yap