Xara 3D Maker

Sponsorlu Bağlantılar
7
Sponsorlu Bağlantılar

3D Yazı Yazma, Başlık, Logo ve Buton Hazırlama Programı

Xara 3D Maker 7, web sayfalar için hareketsiz ve animasyonlu 3D (üç boyutlu) yazı, logo ve düğme hazırlamayı sağlayan güçlü programdır.

Geleneksel 3D programları kullanmak ve anlamak oldukça zordur. Xara 3D Maker diğer 3D programlarının aksine hız ve sadeliği açısından oldukça kullanışlıdır. Xara 3D Maker yüksek kaliteli 3D başlıklar, logolar ve butonlar gibi grafikler oluşturmak için tasarlanmıştır. Web sayfaları, filmleri ve sunumları (tüm görüntüler pürüzsüz, profesyonel kalite için tam yumuşatılmış) en etkili hale getirmek için mükemmel bir yoldur. Xara 3D Maker saniyeler içinde müthiş 3D animasyonlar oluşturabilir -GIF, AVI ve basit Flash film dizileri- ve hatta bir ekran koruyucu olarak herhangi bir animasyon kaydedebilirsiniz.

Metin başlıkları, bilgisayarınızda yüklü herhangi bir TrueType yazı tipini kullanabilirsiniz. 13 font-yazı tipi mevcuttur. Saniyeler içinde ilk başlığı oluşturmak için basitçe açılır menüden yazı tipini seçin ve yazın.

Metnin görünümünün her yönü üzerinde tam kontrol sağlar. Bireysel karakterler veya bütün seçimler üzerinde hizalama, alt ve üst simge, satır aralığı, takip ve karakter aralığı değerleri de dahil olmak üzere kontrol sağlar. Metin iletişim içinde tam karakter setlerine anında erişim vardır.

Sadece metin başlıkları ile sınırlı değildir. Windows meta dosyaları (WMF ve EMF) ya da Xara Xtreme / Xara Designer / Webster dosyaları (XAR ve WEB) olarak 2D grafik alma ve metin dışında başlıklar oluşturabilirsiniz.

Xara 3D Maker 7 ile hazırlayacağınız başlıkları, logoları, düğmeleri JPEG, GIF, BMP, PNG, ICO (icon) and CUR (cursor) biçimlerinde kaydetme desteği vardır. Ve animasyonlar için animasyonlu GIF, AVI ve SWF (vektör ve bitmap) olarak kaydedebilirsiniz.

Xara 3D Maker İçin Yorum Yap