XMedia Recode (Portable)

3.3.5.4

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vi
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 13.71 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 126

Ücretsiz Ses ve Video Dönüştürücü

XMedia Recode (Portable), herhangi bir video formatını izlemeniz gereken formata dönüştürmeyi sağlayan kullanımı kolay ve basit arayüze sahip ücretsiz video dönüştürücüdür. Mobil cihazlara, mp3 çalar veya diğer cihazlara uygun video ve ses dönüştürmek için bu programı tavsiye ederim.

XMedia Recode hemen hemen tüm bilinen ses ve video formatlarını dönüştürmek için imkan sağlar. Aşağıdaki ses ve video formatlarını dönüştürebilir;

3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV,H.261, H.263, H.264, M4A, M1V, M2V, M4V, MKV, MMF, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, TS, TRP, MP2, MP3, MP4, MP4V, MOV,QT, OGG, PSP,RM, (S)VCD, SWF, VOB, WAV, WebA, WebM, WMA ve WMV.


Ayrıca XMedia Recode sadece korumasız, Blu-ray veya DVD’leri dönüştürebilir. iPhone, iPad, iPod Touch, Android tabletler, Sony PSP, Amazon Kindle, BlackBerry akıllı telefonlar, Wii, Cowon, Android, HTC, Xbox360, iRiver ve Nokia gibi cihazlara uygun video dönüştürme imkanı sunuyor.

Belki çoğumuz bu konuya önem vermese de, ben video dönüştürmede video oranına çok dikkat ederim. XMedia Recode bu konuda gerçekten çok faydalı olacak. 1:1, 3:2, 4:3, 5:4, 5:6, 11:9,16:9, 16:10, 2.21:1 video oranlarında dönüştürme yapıyor.

DivX codec kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınızda DivX codec yüklü olması gerekiyor.

Video formatları arasında dönüştürmek, DVD videolardan ses dosyaları ayıklamak bu ve benzeri formatlar arasında ve cihazlara uygun dönüşümler yapmak için XMedia Recode programını kullanabilirsiniz.

XMedia Recode İndir
Ücretsiz Ses ve Video Format Dönüştürme Programı

XMedia Recode (Portable) İçin Yorum Yap