XMind Free (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
3.6.51
Sponsorlu Bağlantılar

Mac için kavram haritaları oluşturma programı

XMind Free for Mackavram haritası oluşturmak için kullanabileceğiniz Mac OS X sistemler için güçlü ve ücretsiz bir programdır.

Akış şeması, yapılacaklar listesi, proje yönetimi, zaman çizelgesi, karar verme, matris ve hazır şablonlar içeren bir kütüphane sunuyor. Tabii ki boş bir şablonla başlatarak kendi zihin-kavram haritanızı tasarlayabilirsiniz. Etiket, ilişki belirteçleri, sınırlar, özet bilgiler ve kişisel notlar ile zihin haritalarına açıklama ekleyebilirsiniz. Tasarım süreci sadedir ve karmaşıklıktan uzaktır. Haritayı düzenlemek ve haritaya öğeler eklemek için sadece sürükleyin ve bırakın. Evet bu kadar kolay.

Şimdi XMind ile kolayca ya sıfırdan ya da program içerisinde bulunan şablonlar ve temalardan birini kullanarak, kavram haritaları oluşturabilir. XMind haritayı özelleştirmek ve daha iyi bir şekilde tüm kavramları ifade edebilecek birçok unsurları bulunmaktadır. Ayrıca görüntüleri, notları, dosyaları ve hatta köprüleri destekler. Yani oluşturacağınız haritaya fotoğraf not, dosya ve bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Xmind for Mac kullanımı çok kolaydır. Sekmeli arayüzü aynı anda birden fazla harita açmanızı sağlar ve kenar çubuğu seçtiğiniz eleman ile ilgili tüm ayrıntıları görüntüler. Ayrıca, Xmind ile oluşturulan haritalar MindManager ve FreeMind ile uyumlu ve aynı zamanda metin, resim veya HTML formatında dışa aktarılabilir.

Programın web sayfasında bir kullanıcı hesabı oluşturarak, hazırladığınız kavram haritalarını online-çevrimiçi paylaşabilir ve onlara yorum alabilirsiniz.

Xmind hazır şablonlar ve temalar ile zihin-kavram haritası oluşturmak ve gerekirse çevrimiçi paylaşmanıza olanak sağlar. 60.000 ‘den fazla simgeler ile daha sezgisel zihin haritası oluşturun.

XMind ücretsiz versiyonun da deneme amaçlı olarak Pro özellikleri de yer alıyor. Pro sürümü ek özellikler ve daha fazla dışa aktarma seçenekleri sunuyor. Araç menülerinde Pro özellikleri [Pro] ile işaretlenir.

XMind Free for Mac son sürümleri ile yeni vektör işaretleyicileri (SVG), renkli levha sekmeleri, daha fazla “çoklu dal renkleri” seçeneği ve daha bir çok yenilikler sizleri bekliyor. Kavram haritası hazırlamak ve yapmak için ücretsiz program arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

XMind Free (Mac) İçin Yorum Yap