XnRetro (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin XnRetro Uygulaması

XnRetro mobil uygulaması ile iPhone, iPad, iPod touch cihazlarda vintage veya anlık efektler uygulamak, resimlere eski / antika efektler vermeyi sağlayan ücretsiz resimlere efekt verme programıdır. Program 20’den fazla efekt çeşitleri ile resim ve fotoğraflara inanılmaz görünüm kazandırır. Fotoğraflarınızın eski zamanlarda çekilmiş gibi, antika görünümünde olmasını istiyorsanız kesinlikle bu programı denemelisiniz.

Gerçek zamanlı önizleme yaparak, kolayca renk dengesi, pozlama, kontrast ve diğer ayrıntıları değiştirerek her efekt için varsayılan ayarlar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

20 Retro stil efektlere ek olarak, XnRetro hepsi özel sonuçlarını oluşturmak için kombine edilebilir, 15 ışık efektleri ve 30 simüle çerçeve stilleri içerir.

XnRetro iOS uygulamasının sunduğu özelliklere kısaca bakacak olursak; Renk efektleri; Arkaplan bulanıklığı (bokeh), sızıntı gibi ışık efektleri; Anlık, kirli, vizör, film vs. gibi çerçeve kenarlıkları; Kırpma, kontrast, parlaklık, renk doygunluğu ayarlama, vinyet efekti sunmaktadır. Ayrıca efektler uyguladığınız resimlere kaydedebilir veya Instagram, Twitter, Facebook, e-posta vs. ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

XnRetro (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap