Yahoo! Messenger

Sponsorlu Bağlantılar
11.5.0.192
Sponsorlu Bağlantılar

Mesajlaşma, Görüntülü Konuşma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Yahoo! Messenger, diğer Yahoo! kullanıcıları ile irtibatta kalmayı sağlayan ücretsiz görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma programıdır. Yahoo! Messenger PC-Mobil konuşmalar, ifadeler, web cam desteği, Yahoo! e-posta entegrasyonu, konferans sohbet dosya transferi ve çok daha fazlası gibi özellikleri içerir. Aynı zamanda takvim entegrasyonu, haberler ve hava durumu güncellemeleri yanı sıra entegre bir adres defteri ve daha fazlasını sunuyor.

“Yahoo! Messenger” diğer anlık mesajlaşma programlarına göre ekstra özellikler sunuyor. Kendinize bir radyo istasyonu oluşturabilir ve istediğini müziği dinleyebilirsiniz.  Yahoo! arkadaşlarınız ile mesajlaşma penceresinde oyun oynayabilirsiniz. Eklediğiniz kişileri aramak için bir bölüm mevcuttur. Eklemek istediğiniz arkadaşlarınız içinde arama yapabilirsiniz. Yahoo! Messenger ile arkadaşlarınıza dosya veya resim göndermek çok basittir. Sohbet ettiğiniz alana dosyayı sürükleyin ve bırakın. Bilgisayardan bilgisayara veya telefon ile sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda web kamerası varsa, görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Yahoo! Messenger anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma programları arasında en iyilerden biridir. Online Yahoo! hesap oluşturabilir, kolayca tarayıcı üzerinde de mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

Yahoo! Messenger 11.5 Türkçe Yama İndir

Yahoo! Messenger İçin Yorum Yap