Yandex.Browser Galatasaray İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4/5, Toplam: 3 kişi

Galatasaray Taraftarına Özel Yandex Tarayıcı

Yandex.Browser Galatasaray, Yandex tarayıcıyı tamamen Galatasaray taraftarına özel bir şekilde tasarlamış olduğu ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır.  Yandex.Browser diğer tarayıcılara göre karışık gibi gözükse de, sade ve hızlı bir web tarayıcıdır. Çok sekmeli özelliği, hızlı olması ve hızlı arama sonuçları sunması açısından bir çok kullanıcı tarafından beğenilen bir internet tarayıcısıdır.

Yandex.Browser bir çok faydalı özellikler sunuyor. İnternet güvenliği programı gibi davranarak zararlı yazılım barındıran siteleri hemen bilgilendirir ve ayrıca herhangi bir siteden indirdiğiniz dosyaları virüs tehlikesine karşı denetler. Diğer tarayıcılarda olmayan en büyük özellik ise, arama satırına sitenizin tam adresini yazmanıza gerek kalmaz. Mesala www.gezindir.com yazmak yerine sadece indir76 yazdığınız zaman yine aynı adrese giriş yapacaktır.

Yandex.Browser ayrıca internet üzerinde dökümanları/belgeleri görüntülemeyi sağlar. PDF, DOC, RTF, PPT, EPUB, FB2 dosyaları tarayıcı üzerinde açmayı sağlar. Ana sayfasından en çok ziyaret ettiğiniz siteleri gösterecektir. Ve en güzel tarafı ise, en çok ziyaret edilen sitelerden birisi Facebook bildirim güncellemelerini burada görebilirsiniz. Widget kullanabilir ve istediğiniz güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Örneğin hava durumu ve trafik bilgisi widgetler sayesinde aramanıza gerek kalmadan istediğiniz bilgilere ulaşın.

Yandex.Browser, Opera tarayıcısı benzeri Turbo özelliği sayesinde eğer internet hızını çok düşükse, otomatik olarak sayfa yükleme hızını artıracaktır. Bunun için özel bir teknoloji kullanır ve internet bağlantısı sorunları yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Yandex.Browser arka plan özelleştirme desteği, güvenlik sistemi, senkronizasyon, çeviri, verileri eşitleme gibi özellikler de içerir.

Yandex.Browser Galatasaray – Ekran Görüntüsü

yandex-browser-galatasaray-indir-

Yandex.Browser Galatasaray İndir İçin Yorum Yap