Yandex Mail İnceleme: Ücretsiz Zengin Özelliklere Sahip E-posta Hizmeti

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir e-posta hesabı açmayı mı planlıyorsunuz? Ben Rusya’da posta hizmetleri arasında oldukça popüler bir ücretsiz e-posta hizmeti olan Yandex Mail‘i öneriyorum. Yandex Mail e-posta depolama, uygun kullanıcı arayüzü ve Yandex özel teknolojileri ile etkin spam koruması açısından sunabileceği çok şey var. Bu posta hizmeti istenmeyen e-posta hariç, her gün 12 milyondan fazla e-posta işleme yeteneğine sahiptir.

yandex mail

Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor? Yandex’i güvenilir ve etkin bir e-posta hizmeti yapan bazı çok faydalı ve benzersiz özelliklere bakalım.

Yandex Mail İnceleme

Sınırsız E-posta Depolama: Yandex, çoğu e-posta servisinin aksine, sınırsız bir depolama alanı sunuyor. Kayıt yaptıktan sonra, gelen kutusu için 10 GB alan sunuyor ve e-posta alanınız 200 MB’dan az kaldığı zaman otomatik olarak ek 1 GB ek alan sunuyor. Bir e-posta eki için maksimum dosya boyutu 30 MB’dır. Gerçekten çok uygun seçenekler sunuyor. Yandex Disk yüklenmesi için maksimum dosya boyutu 2 GB’dır.

Yandex Mail ile sınırsız mail hesabı alabilirsiniz.

Spam Engelleme: Yandex dahili antivirüs yazılımı, Dr Web ile birlikte gelen tüm e-postaları tarar ve ‘Spamoborona’ teknolojisi yardımı ile, spam ve virüs bulaşmış e-postaları engelleyerek e-posta hesabınızı korur. Ayrıca, Yandex sizi rahatsız edecek herhangi bir reklam göstermiyor.

Eğlenceli bir-e-posta hizmeti: Yandex kesinlikle başka bir e-posta hizmeti gibi değil.Capcanlı tema seçenekleri ve e-kartlar gibi eklentiler, çok eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Çok sayıda kart şablonları ile sevdikleriniz için tebrik oluşturabilirsiniz ve e-kartı seçmek için 30 farklı tema seçeneği sunuyor.

Kolayca istediğiniz temaları seçebilirsiniz.

yandex mail tema

Yandex; doğum günleri, yıldönümleri vb gibi durumlar için arkadaşlarınıza Kartpostal – E Kart göndermenizi sağlar.

yandex mail kartpostal

Son derece kullanışlı: Yandex kullanımı kolay yapmak için birden çok özellik sunuyor. Otomatik biçimlendirme, kontrol ve translate/çevirici var. Metin mesajlarının yanı sıra, Yandex.Mail de sesli video mesaj gönderebilirsiniz. Videolu mesaj atmak istiyorsanız Görüntülü e-posta seçeneği ile göndereceğiniz mesajlara kendi videonuzu çekip gönderebilirsiniz.

yandex mail goruntulu e-posta

Yandex bir diğer yararlı ve destekleyici özelliği, burada diğer posta kutularına bağlanabilir ve yönetebilirsiniz.

yandex mail e-posta hesaplari

İlginç mi görünüyor? Devam edin ve buradan Yandex e-posta hesabı oluşturun.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Yandex Mail İnceleme: Ücretsiz Zengin Özelliklere Sahip E-posta Hizmeti İçin Yorum Yap