Yandex.Navigasyon (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Yandex.Navigasyon Uygulaması

Yandex.Navigasyon, Windows Phone mobil cihazlar için yol haritası sağlayan ücretsiz ve Türkçe navigasyon uygulamasıdır. Yandex.Navigasyon ile Türkiye’nin tüm şehirlerinde trafikten kurtulmak artık çok kolay olacak. Yeni konuşma özelliği sayesinde yazmaya gerek kalmadan sesli söyleyerek gideceğiniz yeri Yandex.Navigasyon anında bulsun.

Yandex.Navigasyon‘un Windows 10 Mobile versiyonunda arama özelliğine, Ayarlar menüsüne ve diğer araçlara geçiş butonlarının çalışmasını engelleyen çok ciddi bir hatayı düzelttik: Butonların tekrar çalışır hale gelmesi için uygulamanızı güncelleyin.

Program sayesinde trafik çilesinden bir nebze olsun kurtulacaksınız. Trafiğin durumuna göre en uygun yön tarifini size sunarak istediğiniz yere daha çabuk varmanızı sağlar. Gideceğiniz yere trafiğin durumuna göre alternatif yollar çizer.

Yandex.Navigasyon ile 3 boyutlu binalar, gece ve gündüz modu ile navigasyonu keyifli hale getirir. Otomatik güncellenen haritalar ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yeni yollar keşfetmenizi, yeni yerler görmenizi sağlar. Test sürüşü için bir şans verin ve sizin için neler yapabildiğini görün! Hem sürüşten hem hayattan keyif almaya bakın!

Hangi yollar kapalı, trafik yoğunluğunu ve tahmini varış süresi hakkında bilgi edineceksiniz. Gece ve gündüz modlarıda mevcuttur. Sesli komut sayesindede gözünüzü yoldan ayırmayarak rahat ve keyifli bir sürüş geçirmenizi sağlar.

Windows Phone için Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde zamanınızı boşa harcamadan kolayca yolunuzu bulun. Sizde hemen Yandex.Navigasyon uygulamasını indirin ve keyifli yolculuğa başlayın.

Yandex.Navigasyon (Windows Phone) İçin Yorum Yap