Yapı Kredi Mobil Bankacılık (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

 Yapı Kredi Mobil Bankacılık, Android tablet ve akıllı telefonlarınız için sunulan ve bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi bulunduğunuz her ortam ve her yerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bir çok banka müşterilerinin bu şekilde bankacılık işlemlerini yapabilmesi için kendilerini gelişen teknolojiye ayak uydurarak mobil dünyasına taşımışlardır. Her geçen gün biraz daha büyüyen mobile dünyasından bugün bir çok işlem yapılmakta ve buda insanlar için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasının yeni sürümlerine Vodafone TL Yükleme, Taksitli Nakit Avans, HGS Başvuru, Hızlı Cep Talimatı işlemleri eklendi.

Uygulama ile yapabileceklerinize göz atacak olursak;

  •  Mobil bankacılık işlemlerinizi özel hazırlanmış ekranlar üzerinden yapabilme.
  •  Mobil Şube girişlerinde kullanılmak üzere tek kullanımlık şifre üretebilecekler.

Yapı Kredi müşterisi olun veya olmayın herkesin kullanabileceği;

  • Bireysel kredi, fon, döviz hesaplama, faiz ve kur fiyatlarını takip etme gibi Finansal Hizmetler ve ürün kampanya bilgilerine ulaşma, en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM bilgilerine erişebilme gibi kolaylıklar bulunuyor.
  • Türkiye’de bir ilk olarak sunulan Salla Yolla ile para transferleri artık çok kolay ve eğlenceli. Android telefonunuzu sallayın belirlediğiniz tutarı Salla Yolla ile anında yollayın.

NOT: Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını yükledikten sonra, İnternet Şubesi kullanıcı kodu ve şifreniz ile Mobil Şube’den bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık (Android) İçin Yorum Yap