YouCam Makeup (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.11.5
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Makyaj Yapma, Saç Modeli ve Güzellik Uygulaması

YouCam Makeup, iOS mobil cihazlarda (iPhone, iPad, iPod touch) makyaj yapmak için kullanacağınız ücretsiz ve Türkçe bir uygulama. Ruj, göz makyajı, allık, saç modelleri ve dijital makyaj için kullanabileceğiniz en iyi makyaj ve saç modeli stüdyosudur.

YouCam Makeup uygulamasında Makyaj Kamerası ile tek bir dokunuşta görünümünüzü değiştirebilir ve fotoğraf çekmeden önce makyaj yapabilirsiniz. Selfie kamerası ile selfie’nizi her durum için filtrelerle güçlendirerek daha kaliteli ve güzel görünüm ortaya koyabilirsiniz.

Evet bayanlar iOS mobil cihazlarınız için harika makyaj yapma uygulaması. Gerçek zamanlı olarak fotoğraflara makyaj yapmak, saç rengini ve modelini değiştirmek için YouCam Makeup uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz olarak indireceğiniz uygulamalar ile otomatik makyaj filtresi uygulayın. Daha alımlı ve güzel görünmek için bundan daha iyisini bulamazsınız.

Basit makyaj yapmaktan ziyade makyaj ipuçları, öğreticiler ya da lüks moda rehberi kullanarak saç kesme fikirleri ile şık kalın.

Ayrıca Canlı Makyaj Camı ile gerçek zamanlı olarak makyaj yapabilirsiniz. Yüzlerce anlık makyaj arasından kolayca seçim yapın ve uygulayın. Güzelliğe ve bakıma önem vermeyen bayan yoktur. Çektiğiniz fotoğraflarda oluşan makyaj sorunlarını kolayca düzeltebileceğiniz Cyberlink YouCam Makeup uygulaması ile her anınızda daha güzel kalın.

Uygulamanın özellikleri bunlar ile sınırlı değil. Günlük burç yorumları da alabilirsiniz. Günlük olarak burç yorumlarını okuyabilir ve güzellik için ipuçları alabilirsiniz. Burcunuz ile ilgili güzellik sırlarını öğrenmek için daha ne bekliyorsunuz?

Günlük makyaj ve güzellik kılavuzu ile makyaj, moda ve son trendleri size ulaştırır. En sevdiğiniz markalardan ruj ve allık gibi dükkan makyaj ürünlerini sunar.

iPhone, iPad için YouCam Makeup- Makeover Studio uygulaması saç modelleri, makyaj ve güzellik ile ilgili en iyi yardımcınız olacak ve ayrıca fotoğraf makyaj uygulayarak Instagram, Facebook sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

YouCam Makeup (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap