YouTube

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin YouTube Uygulaması

5/5, Toplam: 2 kişi

YouTube, iOS mobil cihazlar için Google tarafından geliştirilen resmi uygulamasıdır. Her an her yerden iOS cihazla YouTube videoları izlemek mümkündür. YouTube hesabınızla giriş yaparak çalma listeleri oluşturabilir, hesabınızı yönetebilirsiniz.

YouTube mobil uygulaması her geçen gün geliştirilmektedir. Bu nedenle güncelleştirme bildirimlerini açık tutmanızı tavsiye ederim.

Uygulamanın en güzel yanı ise, bir video izlerken başka videolar aramanıza olanak sağlar. Uygulamanın kötü yanı ise, arka planda videoları çalmamasıdır. Her güncelleştirmesi ile bu özelliğin eklenmesini beklemekteyiz ama hala bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştır. Bunun dışında her şey mükemmeldir. Sizde hemen iPhone için YouTube uygulamasını indirin ve video izlemenin keyfini yaşayın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

YouTube İçin Yorum Yap