YouTube Video Hızlandırma veya Videoyu Hızlı İleri Sarma

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube’da video izlerken, sık sık istenmeyen kısımlarını atlamak gerekebiliyor. Ancak, bunu yaparken bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bir videoyu ileri sarmak için çalıştığınızda baştan başlayabiliyor ve donma yaşanabiliyor. Bu sorunun böyle devam etmemesi için yeni bir şeyler keşfetmenin zamanı gelmişti. Mini Fast Forward, tek bir tuşa basarak Netflix, YouTube ve Facebook videoları hızlandırmak, ileri sarmak için imkan sağlayan Google Chrome tarayıcısı için basit ücretsiz bir uzantıdır.

Chrome tarayıcısı için Mini Fast Forward uzantısı

Chrome uzantısı Netflix, YouTube ve Facebook gibi online video siteleri için kullanıcılara komple video oynatıcı kontrolleri verir. Videoyu baştan başlatmadan önce hızlı ileri sarmak veya hızlandırmak için Mini uzantısını deneyin.

mini-fast-forward-indir-chrome

Otomobil üreticisi Mini, son zamanlarda Chrome için Mini Fast Forward uzantısını sundu. Adından da anlaşılacağı gibi, hızlı bir şekilde video içinde çalışmasına izin verir. Klavyede S tuşuna basarak videoları hızlandırmanın, ileri sarmanın tadını çıkarın.

Hız oranı nedir? 1 dakikalık videoyu 7.15 saniyede ileri sarar.

Uygulama kullanımının olumsuz olan tek şey tüm uyumlu videoların sol üst köşesinde bir mini logosunun olmasıdır. En kötü tarafı ise devre dışı bırakmak için herhangi bir seçeneğin olmaması.

Videoda da izleyeceğiniz gibi S tuşuna her bastığınızda devirli bir motor sesi çıkarır. Neyse ki, bu özelliği devre dışı bırakmak için seçenek sunuyor. Bu özelliğini kapatmak için, sadece adres çubuğunun sağında görünen Mini simgesine tıklayın. Sonra motor sesini kapatmak için uzantının arabirimindeki ses simgesine tıklayın.

Facebook, YouTube, Netflix videoları hızlandırmak, ileri sarmak için faydalı olacak bu uzantıyı hemen yükleyin. Tek bir tuşla videoları sorunsuz bir şekilde ileri sarın.

Mini Fast Forward İndir (Chrome)
Chrome İçin Mini Fast Forward Uzantısı Yükle

YouTube Video Hızlandırma veya Videoyu Hızlı İleri Sarma İçin Yorum Yap