YouTube

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin YouTube Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

YouTube, Windows Phone mobil cihazlar için Microsoft tarafından geliştirilen resmi uygulamasıdır. Her an her yerden Windows Phone cihazla YouTube videoları izlemek mümkündür. YouTube hesabınızla giriş yaparak çalma listeleri oluşturabilir, hesabınızı yönetebilirsiniz.

YouTube mobil uygulaması her geçen gün geliştirilmektedir. Bu nedenle güncelleştirme bildirimlerini açık tutmanızı tavsiye ederim.

Android ve iOS cihazlar için YouTube uygulaması Google tarafından resmi olarak geliştirilmiş olsa da, Windows Phone için hala böyle bir uygulama geliştirmedi. Microsoft tarafından geliştirilen bu uygulama beklentileri pek karşılamasa da, resmi bir YouTube uygulaması istiyorsanız maalesef bu uygulamayı kullanmaktan başka çare yok.

Uygulamanın en güzel yanı ise, bir video izlerken başka videolar aramanıza olanak sağlar. Uygulamanın kötü yanı ise, arka planda videoları çalmamasıdır. Her güncelleştirmesi ile bu özelliğin eklenmesini beklemekteyiz ama hala bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştır. Bunun dışında her şey mükemmeldir. Sizde hemen Windows Phone için YouTube uygulamasını indirin ve video izlemenin keyfini yaşayın.

Bu uygulamadan memnun değilseniz Windows Phone için YouTube alternatifi uygulamalara göz atabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

YouTube İçin Yorum Yap