YouWave: Windows Bilgisayar Üzerinde Android Çalıştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Yaklaşık 2 yıl öncesinde Windows üzerinde Android uygulamaları çalıştırmak isteyenler için çok sınırlı seçenekler vardı. Ama artık bunlar ortadan kalkıyor. Bu konudaki bazı programlar sanallaştırma yazılımı yüklemeden Android çalıştırmıyordu. Artık bunlarda geride kaldı. YouWave bilgisayarınıza herhangi bir sanallaştırma yazılımı yüklemeden Windows üzerinde Android uygulamaları yüklemek ve çalıştırmak için yardımcı olacak gelişmiş bir programdır.

BlueStacks ve WindowsAndroid (Windroy), Windows üzerinde Android uygulamaları çalıştırmak için kullanılabilir ücretsiz programlardır. BlueStacks programı sevdiğiniz Android oyunları ve uygulamaları Windows üzerinde oynamanızı sağlasa da, WindowsAndroid (Windroy), Android OS kendisini çalıştırmayı sağlar.

YouWave birkaç fare tıklamasıyla Windows üzerinde Android çalıştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. YouWave bilgisayarınızda sadece Android çalıştırmak değil, aynı zamanda Android uygulamaları ve uygulama mağazaları çalıştırmayı sağlar.

YouWave-Android-indirme-

YouWave programını bilgisayarınıza kurduktan sonra, masaüstünde YouWave simgesini göreceksiniz. Uygulamayı başlatmak için YouWave üzerine çift tıklayın. Bilgisayarınıza Android yüklemeye başlayacak.

Bilgisayarınızda VirtualBox yüklüyse, geliştirici sanal makine üzerinde YouWave yüklemeyi öneriyor. Eğer ana makinede yüklemek istiyorsanız, YouWave yüklemeden önce VirtualBox programını kaldırmanız gerekir.

YouWave-indir-

YouWave iki sürümü mevcuttur: Basic ve Home. Basic sürümü (14.99 dolar) Android Gingerbread (2.3.4) ile gelir ve Home Edition ($ 19,99) Ice Cream Sandwich (4.1.0) ile gelir. İlgileniyorsanız yazılımı satın almadan önce aşağıdaki indirme bağlantısından tam fonksiyonlu 10 günlük deneme kopyasını indirebilirsiniz.

YouWave programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile uyumludur.

Genel olarak, bilgisayarda Android sürücü ve Android uygulamaları test etmek için mükemmel bir yazılım parçasıdır.

YouWave İndir – YouWave Satın Al

YouWave: Windows Bilgisayar Üzerinde Android Çalıştırma İçin Yorum Yap