YoWindow (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.103
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz Meteoroloji İstasyonu

YoWindow, Mac OS X sistemler için ücretsiz ve Türkçe meteoroloji istasyonudur. Canlı hava durumu tahminlerini canlı manzara eşliğinde masaüstüne getiren ekran koruyucu programdır. YoWindow interaktif ve modern hava tahmini uygulamasıdır. Hava tahminlerine ek olarak, neredeyse dünyanın her yerinden seçtiğiniz şehrin hava durumunu yansıtan sanal bir manzara gösterir.

Akıllı telefonlarda da buna benzer uygulamalar ile karşılaşmaktayız. Hava güneşli ise güneşli bir manzara, yağmurlu ise yağmurlu bir manzara görmekteyiz. Görünüm açısından zengin içerikler sunmaktadır.

Grafik etkileyici olmasına rağmen, gerekli tüm veriler olmadan gerçek bir hava durumu uygulaması olmaz: Sıcaklık, yağış, rüzgar hızı, vb görüntüler.

Uygulama temel tahminleri hemen görmek için sistem tepsisinde bulunur ya da isterseniz, hava koşulları güzel görüntüler ile sunan bir ekran ekran koruyucu yapabilirsiniz.

Mac bilgisayar için güzel bir uygulamadır. Masaüstü hava durumu veya ekran koruyucu hava durumu arıyorsanız bu uygulama tam sizlik.

  • Gerçek bulut kapsamı, yağmur / kar, sis, rüzgar, güneş, ay, fırtına resimleri.
  • Zaman kaydırma ile her an hava durumunu görebilirsiniz.
  • Tam özellikli hava durumu istasyonu.
  • Manzara içine herhangi bir resmi açın veya koleksiyona göz atabilirsiniz.
  • Windows saatinin yanında sıcaklığı gösterir.

YoWindow, Mac için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. YoWindow 4.0.67 ücretsiz indirin.

Diğer Mac programlarına göz atabilirsiniz.

YoWindow (MAC) İçin Yorum Yap