YoWindow (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.103
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Meteoroloji İstasyonu

5/5, Toplam: 2 kişi

YoWindow, Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe meteoroloji istasyonudur. Canlı hava durumu tahminlerini canlı manzara eşliğinde masaüstüne getiren ekran koruyucu programdır. YoWindow interaktif ve modern hava tahmini uygulamasıdır. Hava tahminlerine ek olarak, neredeyse dünyanın her yerinden seçtiğiniz şehrin hava durumunu yansıtan sanal bir manzara gösterir.

Akıllı telefonlarda da buna benzer uygulamalar ile karşılaşmaktayız. Hava güneşli ise güneşli bir manzara, yağmurlu ise yağmurlu bir manzara görmekteyiz. Görünüm açısından zengin içerikler sunmaktadır.

Grafik etkileyici olmasına rağmen, gerekli tüm veriler olmadan gerçek bir hava durumu uygulaması olmaz: Sıcaklık, yağış, rüzgar hızı, vb görüntüler.

Uygulama temel tahminleri hemen görmek için sistem tepsisinde bulunur ya da isterseniz, hava koşulları güzel görüntüler ile sunan bir ekran ekran koruyucu yapabilirsiniz.

Windows bilgisayar için güzel bir uygulamadır. Masaüstü hava durumu veya ekran koruyucu hava durumu arıyorsanız bu uygulama tam sizlik.

  • Gerçek bulut kapsamı, yağmur / kar, sis, rüzgar, güneş, ay, fırtına resimleri.
  • Zaman kaydırma ile her an hava durumunu görebilirsiniz.
  • Tam özellikli hava durumu istasyonu.
  • Manzara içine herhangi bir resmi açın veya koleksiyona göz atabilirsiniz.
  • Windows saatinin yanında sıcaklığı gösterir.

YoWindow, Windows (32-bit ve 64-bit) için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. YoWindow 4.0.103 ücretsiz indirin.

Windows için diğer ekran koruyucu programlarına göz atabilirsiniz.

Masaüstünde güncel hava durumu tahminleri almak veya güzel resimlerle görüntülemek için ücretsiz ve Türkçe hava durumu istasyonu ve ekran koruyucu programıdır.

YoWindow (Windows) İçin Yorum Yap