Yuvam (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.6
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Yuvam Uygulaması

Yuvam, evinizi akıllı hale getirmek için Türk Telekom tarafından geliştirilen iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam ürünleri ile evinizi konforlu hale getirin ve kontrol elinizde olsun.

Evinizi akıllı hale getirdikten sonra Yuvam (ttnet livesmart) uygulaması ile iOS cihazlardan izleme ve yönetme imkanı verir. Eviniz 7 gün 24 saat kontrolünüz altında olsun. Türk Telekom Uzaktan Ev Kontrolü ve Uzaktan İzleme araçları ile donatın ve mobil cihazlardan her an izleyin ve kontrol altına alın.

iPhone, iPad için Yuvam uygulaması ile PC/Akıllı telefon/Tablet üzerinden uzaktan yönetim yapabilirsiniz. Kameradan aynı anda birden fazla noktadan canlı görüntü izleyebilir, kayıt yapabilir, geçmiş kayıtları izleyebilirsiniz. Cihazları zaman bazlı programlayın. Cihazların durumlarını belirterek senaryo oluşturabilirsiniz (Eve giriş, evden çıkış). Oluşturulan senaryoları manuel, kurala bağlı ve zamana bağlı oynatabilirsiniz. Sensörlerin bildirimlerini e-mail ve/veya SMS olarak alabilirsiniz.

Yuvam (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap