%99 (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin %99 Bulmaca Oyunu

5/5, Toplam: 2 kişi

%99, Android mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli bulmaca oyunlarından biridir. İnternetsiz oynayabileceğiniz bilgiye dayalı bir oyundur. Bilgiden de ziyade sorulan sorulara aklınıza ilk gelen cevabı vermek. Ama bu sorular halka sorulmuş sorular ve halk tarafından verilen en popüler cevapları bulmanız gerekiyor.

Hem sürükleyici, hem merak edici hem de muhabbet artırıcı bir oyundur. Cevabını bulmakta zorlandığınız soruları anne, babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza sorun ve cevapları bulun. Oyun gerçekten çok eğlenceli ve sürükleyici. Her seviye de 3 soru olacak. Bunlardan birisi resimli sorudur.

Kuaför, Asitsiz içecekler, Sık kaybedilen şeyler, Sürüngenler, Eurovision’a katılan Türk sanatçılar, İstanbul, Kabuğu soyulmadan yenilen meyveler, Uyku kaçıran bir şey, Sarı olan şeyler gibi çok çeşitli sorularla karşılaşacaksınız.

Geçilmesi gereken 156 seviye ve 468 soru sizi bekliyor. Yıldız alınamayan seviden bir sonraki seviyeye geçiş yapılamıyor. Ayrıca her seviyeyi 3 yıldızla geçtiğiniz zaman altın kazanacaksınız. Kazandığınız altınları cevapları bulmadan kullanabilirsiniz. İlk harfini öğrenmek için 10, daha sonra alacağınız her harf için 60 altın kullanmanız gerekiyor. Size tavsiyem başlangıçtaki seviyelerde altınlarınızı hemen harcamayın. Her bölüm de ilginç ve daha zor sorular sizi bekliyor.

%99 (Android) İçin Yorum Yap