Zattoo TV (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
5.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Ücretsiz Canlı TV İzleme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

Zattoo Live TV, Windows bilgisayardan TV izleme imkanı sunan ücretsiz bir internet TV programıdır. Windows, Mac, Android ve iOS mobil cihazlar ile uyumlu sürümleri mevcuttur. Zattoo masaüstü uygulaması ile kolayca TV izleyebilirsiniz. Bir çok kanalı bulacağınız uygulama internet bağlantısı gerektirmektedir. İnternetsiz TV izlemek mümkün değildir.

Zattoo Live TV masaüstü uygulaması masaüstü ekranda yer alacaktır ve hem bilgisayarda çalışabilir hemde televizyon izleyebilirsiniz. Media Player benzeri arayüzde sağ kısımda TV kanal listesinden izlemek istediğiniz kanalı seçebilirsiniz. Uygulama ekranını dilediğiniz şekilde boyutlandırma imkanı sunar. Zatoo uygulama ekranını çalışma ortamına uygun şekilde boyutlandırabilir veya dilerseniz tam ekran veya küçük ekranda televizyon izleyebilirsiniz.

Zattoo TV uygulaması ile sevdiğiniz TV kanalları her zaman her yerden kolayca izleyebilirsiniz. Windows masaüstü uygulamasının yanı sıra Metro arayüze uygun Mağaza uygulamasını da indirebilirsiniz. Zattoo indirin ve bilgisayar masaüstünden canlı TV izlemeye başlayın.

Zattoo TV (Windows) İçin Yorum Yap